Güncel

Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası Ankara’da Başlıyor

Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası

Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası ‘nda final heyecanı Başkent Ankara‘da yaşanacak. A Milli Kadın Voleybol Takımı, 23 Ağustos-8 Eylül tarihlerinde Ankara’da düzenlenecek olan “2019 CEV Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası Final Maçları”nda mücadele edecek.

A Milli Kadın Voleybol Takımı, sırasıyla Yunanistan, Finlandiya, Bulgaristan, Fransa ve Sırbistan ile final maçları yapacak. Serinin ilk maçında, 23 Ağustos Cuma günü saat 20.00’da Yunanistan ile karşılaşacak olan Filenin Sultanları, 24 Ağustos’ta Finlandiya, 26 Ağustos’ta Bulgaristan, 28 Ağustos’ta Fransa ve 29 Ağustos’ta ise Sırbistan ile karşılaşacak.

Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası

Grup müsabakalarının sona ermesinin ardından 1-8 Eylül tarihleri arasında finaller de Başkent’te oynanacak.

Büyükşehir’den Ücretsiz Ulaşım

Final maçlarının yapılacağı Ankara Spor Salonu’nun güvenliği Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olan ANFA Güvenlik personeli tarafından sağlanacak.

Şampiyonanın tanıtımını şehrin dört bir yanındaki kent ekranları aracılığıyla duyuracak olan Büyükşehir Belediyesi, maçları izlemek isteyen vatandaşlara da ulaşım imkanı sağlayacak. ANKAMALL Alışveriş Merkezi önünden hareket edecek olan EGO servisleri ile vatandaşlar maçların yapılacağı Ankara Spor Salonu’na ücretsiz olarak taşınacak.

Dünyanın dört bir yanından gelen sporseverleri ağırlayacak olan Ankara Spor Salonu’nun temizliğini de yapacak olan Büyükşehir Belediyesi, asfalt, çevre düzenlemesi ve bakım çalışmalarını da büyük bir titizlikle gerçekleştirdi.

A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın Oyuncularına Özel Marş

AXA Sigorta 23 Ağustos’ta başlayacak olan CEV Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası öncesi Resmi Sigorta Sponsoru olduğu A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın oyuncularına özel bir marş ile moral verdi. Turnuvanın resmi marşı da olan şarkının klibinde ise U16 Kız Voleybol Milli Takım oyuncuları yer aldı.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir