Kitap

Can Yayınları’ndan Candan Bir Kampanya : Yolda Can Bulmak

Can Yayınları sürpriz bir kampanya ile okurlarını sevindirmeyi amaçlıyor. Şehrin farklı noktalarına bırakılan kitaplar sahipleriyle buluşmayı bekliyor. Okurlarına “Kalp Kalbe Karşı” diyen yayınevi, kitapseverlerle kitap sevgisi ortak paydasında buluşma dileğinde. Paylaştıkça çoğalacağını düşünmüş olmalılar ki yolda Can bulanları #yoldacanbulmak etiketine, hikayelerini paylaşmaya davet ediyorlar. Ne diyelim yolda Can bulanlarınız çok olsun!

“Belki tam da şu anda ihtiyaç duyduğunuz şey, iyi bir kitap. Belki güzel bir rastlantı.
Belki beklenmedik bir hediye. O zaman kalp kalbe karşı: Bu kitap sizin.”

Can Yayınları, Yolda Can Bulmak

Çocukluğunda, bugününde kitaplığı kalplerle dolu okurlarımıza “Kalp Kalbe Karşı” diyelim istedik ve İstanbul’un farklı noktalarına beyaz kapaklı klasikler bıraktık.

Bu kitaplar, şimdilik sadece İstanbul’da,  metroda, trende, vapurda, hiç beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkabilir. Başka şehirlerde, başka zamanlarda yinelenebilir, sürdürülebilir. “Yolda Can Bulmak” diye bir kavram yerleşebilir günlük hayatınıza.

Siz de kalp kalbe karşı etiketli kitapları görürseniz sosyal medyada hikâyenizi #kalpkalbekarşı #yoldacanbulmak etiketleriyle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir