Spor

Emre Mor, Kiralık Olarak Galatasaray’da

Emre Mor

Fatih Terim tarafından A Milli Takım’a çağrıldıktan sonra önce Borussia Dortmund’a, ardından da Celta Vigo’ya transfer olan Danimarka doğumlu Emre Mor, kiralık olarak Galatasaray‘da. Havalimanında sarı-kırmızılı kulübün yetkilileri tarafından karşılanan genç futbolcu,

Büyük bir takıma geldiğim için mutluyum.” dedi.

Hem Borussia Dordmund’da hem de Celta Vigo’da beklentileri karşılayamayan Mor, İstanbul Havalimanı’nda sarı-kırmızılı kulübün yetkilileri tarafından karşılandı. Yeni bir sayfa açmak isteyen genç futbolcu, “Büyük bir takıma geldiğim için mutluyum.” dedi.

Sağlık Kontrolünden Sonra Resmi İmzayı Atacak

Portekiz’in Porto kentinden kalkan uçakla saat 19.00’da İstanbul Havalimanı’na ayak basan Emre Mor, sarı-kırmızılı kulübün yetkilileri tarafından karşılandı. Görüşmelere başlandığı borsaya bildirilen Emre Mor’un sağlık kontrollerinden geçtikten sonra sarı-kırmızılı takımın yeni sezon çalışmalarına katılması bekleniyor. 22 yaşındaki futbolcu, yarın sağlık kontrolünden geçtikten sonra resmi imzayı atacak. Emre Mor’un bir yıllığına kiralanması bekleniyor.

Emre Mor,

Büyük bir takıma geldiğim için mutluyum. Transferim sonuçlandı ve uzun zamandır bu anı bekliyordum. Benim Fatih Terim ile iyi bir ilişkim var. Onunla tekrar çalışacağım için mutluyum. O büyük bir teknik adam. Takım arkadaşlarımla çalışmak için sabırsızlanıyorum. Hazır bir haldeyim. Sadece çalışmalara odaklandım. Benim için başarılı bir hazırlık dönemi geçti.” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir