Gündem

Erdoğan: Puro İçenlerinizi de Biliyorum

puro

AK Parti’nin hafta sonu düzenlediği kampta özel araçta sigara kullananlara yönelik denetimler gündeme geldi. Sigara içilmesini önlemek için özel çaba gösteren Erdoğan, salonda milletvekillerine “Puro içenlerinizi de biliyorum. Puroya da ağır vergiler getireceğiz” dedi.

AK Parti kampında Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve bazı bakanlar sunum yaptı. Cumhuriyet gazetesinde yer alan habere göre, yeni sistemin bir yılını değerlendiren Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, ‘hiçbir sorun olmadığını’ söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açılış konuşmasına atıf yaparak bürokrasinin topu Cumhurbaşkanlığı’na atmasından yakındı.

Sigara ile mücadele konusunda çalışmalara değinen Erdoğan, özel arabalarda sigara kullananlara yönelik denetimlere dikkat çekti. Milletvekillerini de uyaran Erdoğan, “Puro içenlerinizi de biliyorum. Puroya da ağır vergiler getireceğiz” dedi.

Erdoğan, çok sayıda kişinin sigara paketini almış ve sigara içmeyeceğine yönelik söz almasıyla biliniyor. Erdoğan’ın yakın olarak çalışan ve sigara kullanan bazı bürokratların sigara kokmamak için yanlarında devamlı ağız spreyi taşıdıkları gündeme gelmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir