İnsan

Evinde Esrar Bulunan Sicilyalı Şef: Yeni Tatlar Arayışındaydım

Sicilya

Sicilyalı ünlü şef Carmelo Chiaramonte’nin evinde 2 metre yüksekliğinde kenevir bitkileri, 500 gram Hint kenevir salkımı, esrar ile tatlandırılmış şarap, zeytin, kahve ve ton balığı bulundu. 50 yaşındaki şef, esrarı satmak için değil yemeklerinde yeni tatlar keşfetmek için kulladığını söyledi.

İtalya’nın Sicilya bölgesinde evinde büyük miktarda esrar ile yakalanan ünlü aşçı Carmelo Chiaramonte polise ‘yeni tatlar arayışında’ olduğunu söyledi. Etna Yanardağı’nın eteklerindeki küçük Trecastagni kasabasında yaşayan İtalyan Şef Carmelo Chiaramonte’nın evine jandarma baskın düzenledi. Ünlü şefin bahçesinde 2 metre yüksekliğinde kenevir bitkileri, 500 gram Hint kenevir salkımının yanı sıra esrar ile tatlandırılmış şarap, zeytin, kahve ve ton balığı bulundu.

sicilyalı

Uyuşturucu ticareti yapmakla suçlanan 50 yaşındaki şef, esrarı satmak için değil yemeklerinde yeni tatlar keşfetmek için kulladığını iddia etti. Chiaramonte’nin tutuksuz yargılanacağı belirtildi. Sicilya adasındaki ünlü Katane Palace restoranında aşçılık yapan, televizyonda gastronomi programı sunan Chiramonte İtalya’da sevilen bir şef olarak biliniyor. (Kaynak: Euronews)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir