Güncel

Jiletle İmamoğlu’nun Odasına Girmek İsteyen Kişi Yakalandı

imamoğlu

Üzerinde bulunan jiletle 27 yaşındaki İbrahim A., İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’yla görüşmek istediğini belirterek içeriye girmek istedi. Engellenen kişi kendine zarar vermek istedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Saraçhane’deki ofisine elinde jilet olan bir kişi girmeye çalışırken yakalandı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) Saraçhane’deki binasında Ekrem İmamoğlu’nun odasına girmek isteyen bir kişinin yakalandı. Yakalanan şahsın elinde jilet bulunduğu belirtildi.

27 yaşındaki İbrahim A., İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’yla görüşmek istediğini belirterek içeriye girmek istedi.

Güvenlik görevlilerinin izin vermemesi üzerine dışarıya çıkan İbrahim A. binanın arka bölümünden tırmanarak içeriye girdi.

Elinde jilet bulunduğu kaydedilen İbrahim A. İmamoğlu’nun makam odasının balkonuna kadar ulaştı. Güvenlik görevlilerinin fark etmesi üzerine İbrahim A. kendisine jiletle zarar verdi.

Polis tarafından gözaltına alınan İbrahim A., ambulansla hastaneye kaldırıldı. İmamoğlu’nun ise olay sırasında İBB binasında olmadığı öğrenildi.

 

İBB Başkanı İmamoğlu’nun makam odasına jiletle girmeye çalışan bir kişi güvenlik görevlileri tarafından etkisiz hale getirildi. O anlar kameralara böyle yansıdı. pic.twitter.com/SFJgCPv9JP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir