Dizi

La Casa de Papel, 3. Sezona ‘Çav Bella’ ile Başlayacak

La Casa de Papel

La Casa de Papel‘, üçüncü sezon ilk bölümü ile 19 Temmuz’da Netflix ekranlarında olacak. Dizinin resmi Twitter hesabında yapılan ankete göre, izleyici ilk bölümde en çok ‘Çav Bella’ şarkısını yeniden dinlemek istiyor.

İlk iki sezonda izleyici tarafından beğenilen La Casa de Papel, üçüncü sezon ilk bölümü ile 19 Temmuz’da Netflix ekranlarında olacak.

Üçüncü sezonun başlamasına günler kala dizinin resmi Twitter hesabında yapılan ankette dizi izleyicilerine, “19 Temmuz’da en çok hangi sesi dinlemek istersiniz?” diye soruldu. ‘Çav Bella’ ve ‘Denver’ın kahkahası’ seçeneklerinin sunulduğu ve 30 bine yakın oy kullanılan ankette, yüzde 70 ile ‘Çav Bella’ seçildi.

İlk olarak İspanya’da yayımlanan ve Netflix’in yayın haklarını devralması ile fenomene dönüşen La Casa de Papel, kısa sürede Netflix’in popüler yapımlarından bir olmayı başardı.

La Casa de Papel’in yeni sezonundan bir görüntü

DÖRT YENİ İSİM KATILIYOR

Dizinin üçüncü sezonunda, ‘darphane’de bastıkları paralarla kaçmayı başaran ve dünyanın çeşitli yerlerine dağılan ekip yeniden bir araya geliyor. Elbette yine Profesörün liderliğinde. Soygun sırasında kayıplar veren ekibe ikinci sezonda dahil olan Mónica Gaztambide, ‘Stokholm’ adını almıştı. Ekibe yeni sezonda yeni isimler de katılıyor. İki sezon boyunca polis olarak izleyici karşısına çıkan Raquel Murillo da bunlardan biri. Ekipteki herkes gibi bir şehir ismiyle çağrılacak Murillo’nun takma adı ‘Lizbon’ olacak. Diğer yeni karakterler Rodrigo de la SernaPalermo’, Luka PerosMarsilya’, Hovik Keuchkerian ise ‘Bogota’ ismiyle anılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir