Bilim & Teknoloji

Kablonet’ten 2019’a Özel Benzersiz Kampanyalar

TÜRKSAT Kablonet

Türkiye’nin en hızlı internet servis sağlayıcısı olan Türksat Kablonet, 2019 kampanyalarıyla müşterilerine avantajlı seçenekler sunuyor. Ev internetini ve HD kalitesinde TV yayınlarını bir arada sunan tarife ve paketlerden yararlanmak için son tarih 31 Aralık 2019. Ulaştırma Bakanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Kablonet’in 2019 kampanyalarına buradan ulaşabilirsiniz.

Öne Çıkan Paket, Kampanya ve Tarifelerden Bazıları İse Şöyle:

Kablonet Aramıza Hoşgeldin Kampanyası

 

Kablonet Aramıza Hoşgeldin kampanyası ile 16 Mbps’ye kadar 50 GB kotalı ve duran kotalı fiber internet hizmeti, ayda sadece 54 lira 99 kuruş. İndirimli paket için 24 ay taahhüt verilmesi gerekiyor. Paketle birlikte 24 ay boyunca analog kablo TV hizmeti de sunuluyor.

Türksat Kablonet

 

Kablonet Dört Köşe Kampanyası

 

Dört Köşe kampanyası ile 16 Mbps’ye kadar 50 GB kotalı ve duran kotalı fiber internet hizmeti sunuluyor. 24 ay taahhüt verilen kampanyada fiyat ilk üç ay sadece 29,99 TL. Sonraki aylarda ise cihaz kiralama bedeliyle birlikte herşey dahil 59,99 TL ödeniyor. Paket dahilinde 24 Ay boyunca Analog KabloTV ve HD kalitesinde KabloTV giriş paketleri de bedava sunuluyor.

Türksat Kablonet

Kablonet Eğlenceyi Kaçırma Kampanyası

 

Türksat Kablonet’in en iddialı 2019 kampanyalarından biri de Eğlenceyi Kaçırma paketi. 25 Mbps’ye kadar akıllı sınırsız fiber internet hizmeti ayda sadece 69,99 TL’ye veriliyor. 24 ay taahhüt gerektiren pakete, pek çok belgesel ve çocuk kanalının yer aldığı KabloTV Temel Paketi ve birbirinden heyecanlı filmlerin yayınlandığı Vizioon Sinema Paketi de dahil. Eğlenceyi Kaçırma Kampanyası’ndan yararlanan müşterilere ilk ay KabloTV Üst Paket ve Altın Sinema Paketi şifresiz sunuluyor.

Türksat Kablonet

Kablonet Cay Da Gel Kampanyası

 

Başka bir internet servis sağlayıcısından hizmet alan ancak Türksat Kablonet’e geçmek isteyen müşteriler için en uygun paket Cay Da Gel Kampanyası. Bu kampanyada ilk üç ay ücret alınmıyor. Aboneler, diğer servis sağlayıcılara olan taahhüt bozma (cayma) bedelini buradan karşılayabiliyor. Cay Da Gel kampanyasında aboneler ilk üç aydan sonra 24 ay boyunca ayda sadece 75,99 TL fatura ödüyor. Paket kapsamında 25 Mbps’ye kadar akıllı sınırsız fiber internet hizmeti ve KabloTV Temel Paket sunuluyor.

Türksat Kablonet

Kablonet Hayatı Yakalayan Kampanyası

Hayatı Yakalayan kampanyasında abonelere 50 Mbps’ye kadar akıllı sınırsız fiber internet ayda sadece 79,99 TL bedelle sunuluyor. 24 taahhüt verilen kampanyada 24 Ay boyunca çok sayıda belgesel ve tematik kanalın bulunduğu KabloTV Üst Paketi ve Vizioon Sinema Paketi de yer alıyor. İlk ay ise Altın Sinema Paketi ücretsiz.

Türksat Kablonet

Kablonet 100’ünüzü Güldüren Kampanyası

100’ünüzü Güldüren paketi, Türksat Kablonet’in en hızlı kampanyası. 100 Mbps’ye kadar akıllı sınırsız fiber internet hizmeti ayda sadece 89,99 TL’den sunuluyor. 24 ay taahhüt vererek 100’ünüzü Güldüren Kampanyası’na dahil olan Türksat Kablonet aboneleri, 24 ay boyunca bol belgesel ve tematik kanalın yer aldığı KabloTV Üst Paket ile Altın Sinema Paketi’nden de yararlanabiliyor.

Türksat Kablonet

Kablonet Hepsi Bir Arada Kampanyası

Türksat Kablonet Hepsi Bir Arada Kampanyası ile 100 Mbps’ye kadar akıllı sınırsız fiber internet hizmeti ayda sadece 99,99 TL. 24 ay taahhüt verilen pakette KabloTV Üst Paketi, Altın Sinema Paketi, Nat Geo ve Filmbox paketleri ile ayda 50 dakikalık KabloSes hizmeti de yer alıyor. Üstelik bu fiyata interaktif kutu kiralama ücreti de dahil.

 

Türksat Kablonet başvurusu abone merkezlerinin yanı sıra internet üzerinden de alınıyor. Hızlı başvuru için buraya tıklayın. Dilerseniz 0312 347 44 44 nolu telefondan da bilgi alıp abonelik başvurusu da yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir