Gündem

Yalçın Akdoğan, Genel Başkan Danışmanı Oldu

Yalçın

Eski Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, AK Parti Genel Başkan Danışmanı oldu. Akdoğan görevlendirildiği için AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür etti.

AK Parti Ankara Milletvekili ve Eski Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, AK Parti’de Genel Başkan Danışmanı oldu. Akdoğan’ın danışman olduğu haberini AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin duyurdu.

Şahin sosyal medyadan yaptığı açıklamada “Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile Ankara Milletvekilimiz Yalçın Akdoğan “Genel Başkan Danışmanı” olarak görevlendirilmiştir. Kendisini tebrik eder şahsı ve partimiz için hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Akdoğan da görevlendirilmesi üzerine sosyal medyada açıklama yaptı. Akdoğan “Şahsıma AK Parti Genel Başkan Danışmanlığı görevini tevdi eden Sayın Cumhurbaşkanımız/Genel Başkanımız R.Tayyip Erdoğan’a çok teşekkür ederim. Yüce Allah hayırlı hizmetlere vesile etsin inşallah” mesajını paylaştı.

 

Akdoğan, milletvekili olmadan önce 2003-2011 yılları arasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başbakanlığı döneminde danışmanlık yapmıştı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir